A A A

 

 

 

Profesjonalny makijaż ślubny

 

 

 

Pytanie to jest dość przewrotne. Można równie dobrze zapytać czy warto zamawiać profejonalnego fotografa ślubnego ?  Wiekszość osób ma przecież aparat fotograficzny, ewentualnie można poprosić kolegę lub koleżankę aby zrobili zdjęcia. Idac dalej można zapytać czy warto iść do fryzjera aby ułożył wspaniałą fryzurę a nawet czy warto kupować suknię ślubną.

 

 

 

Odpowiedź jest jedna - warto !!!  Jest to jeden z najważniejszych dni w życiu kobiety i trzeba o niego szczególnie zadbać we wszystkich szczegółach. Makijaż ślubny musi pasować do wiązanki, do sukni a przede wszystkim do urody kobiety. Należy dobrać właściwą paletę barwną, odpowiednie podkłady, tonację pudrów itd. Profesjonalny makijaż ślubny jest w stanie wydobyć wszystko co najpiękniejsze w urodzie kobiety, podkreślić detale jej wdzięku, nadać wspaniałego blasku.

 

 

 

Dla wielu kobiet noc przed samym ślubem jest często nieprzespana z emocji. Trzeba więc również ukryć to zmęczenie. Jeżeli w ślub inwestuje się duże kwoty pieniędzy na suknię, buty, wiązankę czy fryzjera to czy warto wszystko zniweczyć makijażem zrobionym przez jakiego amatora ?