A A A

Organizujemy wesele

Czeka Was wielki dzień - ślub oraz wszystko to co później po nim nastąpi. Mówię tutaj o wspólnym, szczęśliwym życiu, jednak zanim to nastąpi, zaraz po ślubie odbędzie się huczne wesele, które będzie okazją do znakomitej zabawy. Przygotowanie tego całego wydarzenia na pewno zajmie Wam mnóstwo czasu. W końcu tyle szczegółów trzeba zaplanować, dopilnować. Przede wszystkim trzeba zadbać o to aby nasi goście znakomicie bawili się na zabawie weselnej.

 

Nie tylko trzeba znaleźć odpowiedni lokal, który zapewni nam odpowiednio dużo przestrzeni oraz znakomite i pyszne jedzenie. Do tego trzeba dołożyć DJ'a, który zapewni nam znakomitą oprawę muzyczną. Można jednak pomyśleć o innych akcesoriach, które mogą uświetnić zabawę.

Dobrym pomysłem jest fotobudka na wesele, która zapewni Waszym gościom mnóstwo uśmiechu. Taki gadżet znacie na pewno wszyscy i widzieliście go nie raz przy innych okazjach, na przykład podczas targów albo innych eventów. Taką budkę do robienia zdjęć można postawić w dowolnym miejscu, ustawić odpowiednie tło (albo obędzie się nawet bez tła, może być naturalne otoczenie) i wystarczy tylko... ustawić się do zdjęcia. Firma, która wynajmie nam taki gadżet na naszą zabawę zapewne udostępni nam akcesoria, takie jak peruki, maski, ubrania, które spowodują, że możemy się całkiem zabawnie przebrać i nasze zdjęcia będą jeszcze śmieszniejsze. Obsługa urządzenia jest bardzo łatwa. Wystarczy przycisnąć jeden przycisk a automat wykona nam serię zdjęć, które już po chwili znajdą się w naszej ręce. Będzie to na pewno niezwykła pamiątka z wesela, którą będziemy mogli z dumą prezentować osobom, które nie bawiły się na naszym weselu. Koszt wynajęcia takiej maszyny zależy od firmy oraz od czasu na jaki wynajmiemy fotobudkę.

Warto pomyśleć jednak aby w ten sposób uatrakcyjnić swoją zabawę.

polecamay również stronę związanę ze ślubem a szczególnie fotoalbum ślubny na zamówienie