A A A

 

 

 

 

   Fotoksiążki / Fotoalbumy

nowoczesna prezentacja zdjęć

 

 

 

 

fotoksiążki - fotoalbumy ślubnePrzez dziesięciolecia oglądało się zdjęcia w albumach fotograficznych . W dawnych albumach z początku zeszłego wieku były to zdjęcia oprawione w owalną ramkę, w kolorze sepii, osoby w strojach z tamtych czasów. Robią one dzisiaj na nas wrażenie i z przyjemnością je oglądamy. Kilkanaście lat temu pojawiły się na rynku albumy, w których zdjęcia umieszczało się pod folię która je przytrzymywała. Nierówności tej foli, purchle psuły efekt. Nie przyjęły się na rynku i błyskawicznie zniknęły. W ich miejsce pojawiły się albumy z cienką folią z poliwęglanu o dużej przejrzystości. W dalszym ciągu albumy są w sprzedaży. Obecnie jest to album ślubny personalizowany co oznaacza, że w okladkę może być wmontowane nasze zdjęcie lub na okładce albumu można wydrukować lub wygrawerować imiona i datę ślubu. W przypadku innych tematów fotoalbumów może być to dowolny napis.

Tak jak w innych dziedzinach fotografii, tak i na rynku albumów fotograficznych pojawił się nowy produkt. Są to fotoksiążki. Zdjęcia cyfrowe w specjalnym programie komputerowym układa się na kolejnych stronach wirtualnej książki. Dobiera się tło, ramki, opisy tak aby nadać jej jak najbardziej atrakcyjny charakter. Przygotowany projekt przekazuje się do wytwórcy fotoksiążki i czekamy na jej odbiór.

 

Albumy ślubne robią wrażenie na oglądających https://www.szablony.in/album-na-zdjecia/

Jeżeli taką fotoksiążkę przygotował specjalista np. zawodowy fotograf ślubny to efekt jest szokujący. Niestety te nowe fotoalbumy dużo kosztują i z tego względu można sobie na nie pozwolić tylko z wyjątkowych okazji. Najczęściej są one zlecane z okazji ślubu, komunii lub pierwszego roku życia dziecka. Ponieważ rośnie ilość producentów fotoalbumów więc ich ceny powoli spadają. Sprzyja temu rosnąca ilość maszyn do ich produkcji. Im większa większa automatyzacja cyklu produkcji tym cena powinna być niższa. W każdym razie doczekaliśmy się ciekawego nowego produktu.