A A A

 

 

 

Codzienny makijaż

 

 

 

Codzienny makijaż !

 

 

Każdego dnia rano kobiety stają przed lustrem, sięgają po swoje kosmetyki do makijażu i dokonują codziennego rytuału pod nazwą "make up" czy też "makijażu". Gdyby wykonywały to szybko, bez uszczerbku na śniadanie swoich wspaniałych mężczyzn - to byłoby OK.

 

Ale tak nie jest !!! 

 

 

My mężczyźni wstajemy głodni z łóżka, głowa nas boli po wczorajszej pracy (winie lub innym trunku) a ONE siedzą w łazience niczym księżniczki. Zastanawiają się czy blado różowy odcień powiek będzie pasował do ciepło różowego odcienia na ich policzkach. Rozważają czy ta kreska nad lewą powieką nie jest o zbyt gruba tuż przy skroniach.  Będą tak poprawiać, przerabiać makijaż przez kolejne pół godziny - a póżniej wpadną do kuchni z okrzykiem ... jest już bardzo późno, dlaczego śniadanie jeszcze nie jest gotowe ?

 

 

Choć raz mógłyś przygotować kanapki ( mówiąc to zapominają że od kilku lat je przygotowuję) , mógłyś zrobić herbatę, nie mówię już o jajecznicy. Weź się do roboty !!!  Mając już makijaż - prawie jak ślubny wracają do łazienki i .... zaczyna się układanie włosów. Wracają do kuchni po kilku minutach na gotowe śniadanie - ale jakie piękne, atrakcyjne - niczym księżniczki z bajki.