A A A

Fotoksiążka czy tradycyjny album ?

Wywoływanie zdjęć i wklejanie ich do albumów wyszło z mody kilka lat temu. Papierowe odbitki ustąpiły miejsca tysiącom cyfrowych plików, które generowane są podczas przeróżnych uroczystości. Coraz trudniej jest dostać w sklepach tradycyjne albumy na zdjęcia. Dużo łatwiej jest przechowywać je więc w formacie cyfrowym posortowane w katalogach na komputerze. Niestety, najczęściej bywa tak, że do cyfrowych pamiątek zaglądamy bardzo rzadko lub w ogóle. Zdjęcia w formacie cyfrowym nie mają tak wielkiego ładunku emocjonalnego jak wydrukowane zdjęcia.


Dla wszystkich, którzy tęsknią za dawną modą, na rynek wprowadzone zostały nowe sposoby uwiecznienia zdjęć na papierze, takie, jak na przykład fotoksiążka, która z powodzeniem może zastąpić niemodny już album na zdjecia. Często zadawane pytanie i wątpliwość - jaka jest różnica pomiędzy fotoksiążką i fotoalbumem. . Na rynku dostępnych jest wiele form i wariantów kolorystycznych, z których każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Wiele firm stacjonarnych oraz internetowych oferują gotowe projekty fotoalbumów, wśród których można znaleźć swój ulubiony projekt. Możliwa jest również całkowita personalizacja produktu poprzez specjalnie do tego stworzony program do zaprojektowania fotoksiążki. Produkt można zamówić zdalnie, selekcjonując zdjęcia w zaciszu domowym i przesłać je w mgnieniu oka za pośrednictwem strony internetowej lub stworzonej do tego celu platformy. Wydrukowanie fotoksiążki zajmuje od kilkunastu dni do kilku tygodni, a gotowy wyrób zostanie dostarczony pocztą lub kurierem. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich borykających się z małą ilością wolnego czasu. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie, gdy w domu lub mieszkaniu brakuje miejsca na kolejne albumy na zdjęcia tradycyjne .

W fotoksiążce można zawrzeć przeróżne zdjęcia z wielu okazji i ważnych momentów życiowych, tym samym stworzyć unikalną i ponadczasową pamiątkę na długie lata.