A A A

 

Drukarka termosublimacyjna DNP DS40

 

 

Fotografia ślubna na współczesnym rynku fotograficznym jest bardzo rozwojowa przyszłościowa. Dla wielu fotoreporterów jest to nowy propozycja na interes. fotoreporterzy ślubni rywalizują w swoich propozycjach i Idea. Jedną z tych ofert jest model reportera ślubnego wraz z drukarką fotograficzną. Fotoreporterzy ślubni wychodząc naprzeciw wyobrażeniom nabywców coraz częściej wyposażeni są w drukarki fotograficzne. Fotoreporter okolicznościowy dzięki możliwością jakie proponuje drukarka do zdjec termosublimacyjna DNP udostepnia szybki wydruk zdjęć. Zdjęcia drukowane dla klientów przez fotoreportera weselnego dostępne są natychmiast, jednocześnie zapewniają wysoką jakość oferowanego wyrobu.

Drukarka DNP DS40 umożliwiają fotoreporterom ślubnym na drukowanie fotografii w wielkościach fotograficznych od 9×13, 10×15, 13×18, 15×21, 15×23 (model DS40) do 20×30, 20×25, 20×20, 20×15, 20×13, 20×10 (model DS80). znaczny zakres wielkości umożliwia dostosowanie propozycji do indywidualnej potrzeby kupującego. Fotoreporter okolicznościowy w sposób ekspresowy, a jednocześnie fachowy oferuje możliwość nabycia bardzo często jedynych zdjęć dla krewnych Młodej Pary. Klientom, czyli rodzinie, przyjaciołom, zależy na posiadaniu souveniru z najważniejszych momentów w życiu swoich krewnych. Jednocześnie fotoreporter okolicznościowy dzięki drukarce fotograficznej DNP intensyfikuje swoje możliwości dochodów. nabywcy kupując na tzw. impulsie nie uwzględniają na cenę artykułu, jego zdatność. Zalety fotoreportera okolicznościowego i jego drukarki są praktycznie ogromne. Opisane powyżej są jedynie kilkoma z najciekawszych.

 

Oby nigdy nie był potrzebny. Czasem zdaża się, że aparat fotograficzny ulega zepsuciu się. Jeśli był stary i tani trzeba go wyrzucić. Jeśli robił dobre zdjęcia i był drogi trzeba podjąć próbę jego naprawy.

 

W aparatach fotograficznych największą wartość ma obiektyw o ile nie był to tani obiektyw kitowy !